Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Junior Summer Camp: літній тематичний табір для дітей 10-15 років

Літо і шкільні канікули не за горами! Запрошуємо дітей 10-15 років на спеціалізований табір Junior Summer Camp. Табір має багато напрямків – залежно від уподобань та віку дитини! Для студентів Малої комп’ютерної академії діє система знижок. Стартуємо вже у червні!

 

Діти будуть створювати комп’ютерні ігри та сайти, розвиватимуть корисні навички – швидкочитання, критичне мислення, дізнаються, як створювати стартапи та розвивати власні блоги, познайомляться з технологіями майбутнього, займатимуться 3D-друком та багато іншого! Кожен обере той напрямок, який більше до вподоби.

 

Табір триватиме щодня з 10:00 до 18:00. Також, незалежно від напрямку, будуть екскурсії до IT-компаній, на телеканали, у музеї. Діти матимуть заняття з англійської мови, відвідуватимуть корисні психологічні тренінги. Частина занять відбуватиметься на свіжому повітрі.

 

 

Напрям Game-design

 

Табір розрахований на вік  10-12, 13-15 років. Діти будуть створювати  комп’ютерні ігри – від ідеї до втілення. Наприкінці відбудеться хакатон і презентація проектів. Розклад змін: 18-28 червня, 15-26 липня, 12-23 серпня.

 

 

Напрям X-Lab

 

Табір для дітей 10-12, 13-15 років. Тематика табору X-Lab передбачає активності, пов’язані із особистісним розвитком (так звані soft skills): розвиток творчого і критичного мислення, навички лідера та робота в команді, розвиток упевненості в собі, навички швидкочитання, техніки запам’ятовування слів, облич і цифр, ораторська майстерність. Зміни табору: 18-28 червня, 15-26 липня, 12-23 серпня.

 

 

Напрям «Бізнес і стартапи»

 

Для дітей 13-15 років. Діти дізнаються, з чого починати розвиток власних проектів, та як правильно розставляти пріоритети. У програмі: принципи розвиток стратегічного мислення, бізнес-ігри, створення бізнес-ідеї та підготовка бізнес-моделі, краудфандинг і тайм-менеджмент, лідерство та відповідальність. Зміни  табору: 1-12 липня, 29 липня - 9 серпня.

 

 

Напрям «Технології майбутнього»

 

Для дітей 13-15 років. Табір передбачає активності, які познайомлять дітей в ігровій формі зі світом ІТ-технологій. У програмі: штучний інтелект  і великі дані, самокерований транспорт, введення в Arduino: створення музичного інструмента, Arduino: розумний будинок, LEGO змагання, патрулювання дронами ,гонки на квадрокоптерах та багато іншого! Зміни табору: 15-26 липня, 12-23 серпня.

 

 

Напрям «Віртуальна реальність і 3D-друк»

 

Для дітей 10-12 років. Діти за допомогою 3-технологій будуть створювати зірковий крейсер, власний космольот, прості AR-додатки, робота-помічника та цифрового аватара! Розклад змін: 15-26 липня, 12-23 серпня.

 

 

Напрям «Блогерство: Youtube та Instagram»

 

Для дітей 10-12, 13-15 років. Діти будуть вчитися створювати власний сценарій, опанують операторське мистецтво, озвучу і дубляж відео, ознайомляться, як робити спецефекти, отримають цінні лайфхаки зі зйомок влогу, дізнаються, як монетизувати блоги в Youtube і Instagram та як стати успішним блогером. Зміни табору: 1-12 липня, 29 липня - 9 серпня.

 

 

Напрям «Створення сайтів»

 

Для дітей 13-15 років. У програмі: вивчення основ HTML5, CSS3, JavaScript; створення сайту – від прототипування до реалізації, редизайн Google Play, секрети адаптивного дизайну, хакатон и презентація проектів. Зміни табору: 1-12 липня, 29 липня - 9 серпня.

 

Ціна Junior Summer Camp – 6300 грн за зміну. Однак для студентів Малої комп’ютерної академії діє знижка, тому ціна  – 5100 грн.

 

Записатися на будь-яку зміну табору можна за телефоном (067) 557-87-06. 

Замовити зворотній дзвінок
Обираєте виш?
Реєструйтеся на Online презентацію IT Step University! 9 квітня о 19:00
Увага!
Безкоштовний марафон вебінарів! ІТ, бізнес, саморозвиток!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація