Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Чому варто віддати дитину у Малу комп’ютерну академію вже зараз?

У IT Step триває набір в Малу комп’ютерну академію. Наші студенти – це діти 7-14 років. По закінченню навчання кожен може похвалитися значними здобутками. Навички, які студенти здобувають протягом навчання, знадобляться їм у подальшому житті – незалежно від професії, яку вони потім оберуть.

Чому батьки та діти обирають Junior IT STEP Academy?

- У нас діти вчаться навичкам майбутнього, що зроблять їх успішними

- Навчальні програми відповідають тенденціям розвитку ІТ-сфери

- Наші викладачі – молоді, професійні та дружні

- Заняття проходять у сучасному та цікавому форматі

- Ми пропонуємо зручний графік занять

У програмі навчання:

- основи створення сайтів та web-технології

- 3D-моделювання та друк

- візуальне програмування та креативний дизайн

- Game Art та створення комп’ютерних ігор

- робототехніка та розробка мобільних додатків

- PhotoLab, YouTube та багато іншого

Мала академія допомагає визначитися з майбутньою професією в ранньому віці

Студенти мають доволі різноманітний розклад занять. Вони вивчають багато цікавих предметів, аби потім визначитися, який напрямок їм найбільше підходить. Випускник Junior IT STEP Academy вміє краще аналізувати і використовувати доступні можливості, правильно взаємодіяти з колегами, бути кмітливим і приймати рішення швидше або знаходити нестандартні рішення. Це вигідно відрізняє наших студентів від однолітків та допомагає реалізувати свій лідерський потенціал.

Для оцінок – альтернативний щоденник 

У Малій комп’ютерній академії немає класичного паперового щоденника, куди викладач ставить оцінки. Ми користуємося системою МyStat. Це не просто онлайн-ресурс з оцінками, списком домашніх завдань і розкладом занять. Ця система мотивує студента Малої комп’ютерної академії бути активним і вчитися добре, а батькам дозволяє побачити повну картину успішності і контролювати процес. Також у МyStat можна знайти інформацію про заходи, що відбуваються в академії, слідкувати за конкурсами та оголошеннями.

Бонуси і заохочення

Система MyStat дає можливість заохочувати студентів за хороші оцінки, виконання домашніх завдань і дисципліну. Чим краще дитина вчиться – тим більше бонусів (кристалів)  нараховує система. Потім ці бонуси можна обміняти на цікаві і цінні товари та гаджети. Тому діти мають додаткову мотивацію добре вчитися.

Викладачі – справжні професіонали

У Малій комп’ютерній академії викладають фахівці-практики – справжні професіонали своєї справи. У кожного з них за плечима – кілька років роботи у сфері інформаційних технологій. Вони, як ніхто інший, знають, яких фахівців потребує ринок, які спеціальності є затребуваними і стрімко розвиваються. Тому у Малій комп’ютерній академії дітей насправді готують до майбутнього і спонукають їх здобувати ті навички, які гарантовано знадобляться незалежно від професії.

Гнучкий графік навчання

Навчання у Малій комп’ютерній академії не перешкоджає навчанню у загальноосвітній школі. Для дитини можна обрати заняття по буднях кілька разів на тиждень або по вихідних. Діти займаються у невеликих групах у сучасних комп’ютерних класах. Заняття мають лише практичний характер: діти працюють на комп’ютерах, фотографують у професійній фотостудії, створюють свої ігри та сайти тощо.

Записатися на безкоштовну консультацію  можна за телефонами:

+38 (032) 240-38-51

+38 (067) 557-87-06

+38 (050) 441-76-00

Замовити зворотній дзвінок
Обираєте виш?
Реєструйтеся на Online презентацію IT Step University! 9 квітня о 19:00
Увага!
Безкоштовний марафон вебінарів! ІТ, бізнес, саморозвиток!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація