Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Чому варто опанувати професію розробника ПЗ, дизайнера або системного адміністратора?

Уже з понеділка мрієте про вихідні і не знаєте, де взяти мотивацію до роботи? І причиною дуже часто може бути зовсім не лінь! Стреси, атмосфера в колективі та навіть рівень зарплати часто не додають наснаги працювати. А, можливо, ви навіть задумуєтеся над зміною діяльності? Значить, пора щось змінювати!

 

Ми пропонуємо відкрити для себе світ ІТ. Це галузь, яка стрімко розвивається і дуже перспективна! Високі зарплати, нові горизонти та можливості! Ми завжди в тренді, тому пропонуємо Вам отримати нову цікаву професію!

 

Зараз у нас триває набір на такі курси:

 

- Розробка програмного забезпечення

- Комп’ютерна графіка та дизайн

- Мережі та кібербезпека

Уже минули часи, коли ці спеціальності називали «професіями майбутнього». Це майбутнє вже настало! Тому попит на таких фахівців дуже високий і з кожним роком лише зростає.

 

Де працюють фахівці з цих напрямків?

Українські розробники програмного забезпечення найчастіше працюють у ІТ-компаніях. Лише у Львові таких фірм близько 300 – від невеликих компаній до офісів лідерів індустрії. Після закінчення курсу «Розробка програмного забезпечення» ви зможете створювати Windows-додатки, проектувати бази даних, розробляти web-додатки, що реагують на дії користувачів, брати участь в розробці комп'ютерних ігор, створювати утиліти, які вирішують повсякденні проблеми користувача, тестувати програмне забезпечення тощо.

Дизайнер – мабуть, один з найбільш творчих напрямків ІТ. Web-дизайнер проектує найбільш зручні інтерфейси для сайтів, забезпечує їхнє художнє оформлення. Дизайнер повинен не лише знати сучасні технології і мати художній смак, а й розумітися на психології, особливо що стосується рекламного дизайну. Поле для діяльності дизайнера дуже широке: такі фахівці працюють у студіях веб-дизайну, рекламних агентствах, видавництвах, кінокомпаніях, будівельних компаніях. Курс «Комп’ютерна графіка та дизайн» допоможе вам пізнати основи багатьох напрямків: від професійної обробки фото до ландшафтного дизайну.

Сьогодні жодна велика компанія не обходиться без системного адміністратора, або мережевого інженера. Головне завдання такого фахівця – підтримка інфраструктури або сервісу, їхня працездатність, покращення та безпека. Дуже часто, особливо у великих компаніях, хвилина простою сервісів може призвести до великих збитків. Тож кваліфіковані фахівці з мережевих технологій сьогодні дуже затребувані!

 

Особливості навчання

 

Навчання на усіх цих напрямках в IT Step Academy Триває 2,5 роки. Чому саме стільки? Бо ми готуємо фахівців, які ґрунтовно вивчають дисципліну. Зараз є багато курсів, які обіцяють за 3-4 місяці зробити з вас фахівця певного напрямку. Але це або відверта брехня, або некомпетентність. Адже за такий короткий термін можливо поверхнево освоїти один-два IT-напрямки, але не можна отримати серйозних практичних навичок. Тому ми розробили чітку програму, яка не містить нічого зайвого.

Ми впевнені: стати програмістом чи дизайнером може кожен! У нас немає обмежень за віком: наші студенти – це прогресивні люди 15-55 років, які не бояться змін! Ми навчаємо лише за найактуальнішими програмами. А викладачі – практики з ІТ-компаній.

Багато наших студентів знаходять цікаву роботу ще під час навчання. Адже головна мета IT Step Academy – працевлаштування кожного випускника! Під час навчання студенти виконують цікаві проекти, максимально наближені до реалій IT-індустрії. Тому випускники вже мають готові портфоліо, які знадобляться при прийомі на роботу.

Приєднуйтеся до ІТ-спільноти та відкривайте для себе світ нових можливостей!

Замовити зворотній дзвінок
Обираєте виш?
Реєструйтеся на Online презентацію IT Step University! 9 квітня о 19:00
Увага!
Безкоштовний марафон вебінарів! ІТ, бізнес, саморозвиток!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація