Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Безкоштовні пробні уроки для дітей 7-14 років та презентація табору

Якщо ваша дитина цікавиться комп’ютером, роботами, любить дивитися блоги та грати у відеоігри, запрошуємо на безкоштовні пробні уроки до IT Step Academy!

 

Розробка відеоігор – це дуже перспективна і сучасна галузь ІТ. А 3D-моделювання та друк все частіше застосовують у різних галузях. Навіть сфера блогингу сьогодні вже давно не  хобі, а прибуткове заняття. Тож чому б не перетворити розваги на корисні навички?  

 

Пробні уроки будуть з таких напрямків:

  • розробка комп’ютерних ігор
  • робототехніка
  • блогерство
  • 3D-моделювання та друк

 

У той час, як діти будуть на заняттях, на батьків чекає презентація літніх ІТ-таборів. Ми представимо наші спеціалізовані комп’ютерні табори залежно від віку та вподобань дітей. Також ви отримаєте відповіді на всі питання щодо навчання та відпочинку з IT Step. 

 

Запрошуємо дітей 7-14 років та батьків у неділю, 26 травня, о 13:00 до IT Step Academy. 

 

Для участі у пробних уроках потрібно зареєструватися.    

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація