Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Безкоштовні пробні уроки для дітей 7-14 років та презентація табору

Якщо ваша дитина цікавиться комп’ютером, роботами, любить дивитися блоги та грати у відеоігри, запрошуємо на безкоштовні пробні уроки до IT Step Academy!

 

Розробка відеоігор – це дуже перспективна і сучасна галузь ІТ. А 3D-моделювання та друк все частіше застосовують у різних галузях. Навіть сфера блогингу сьогодні вже давно не  хобі, а прибуткове заняття. Тож чому б не перетворити розваги на корисні навички?  

 

Пробні уроки будуть з таких напрямків:

  • розробка комп’ютерних ігор
  • робототехніка
  • блогерство
  • 3D-моделювання та друк

 

У той час, як діти будуть на заняттях, на батьків чекає презентація літніх ІТ-таборів. Ми представимо наші спеціалізовані комп’ютерні табори залежно від віку та вподобань дітей. Також ви отримаєте відповіді на всі питання щодо навчання та відпочинку з IT Step. 

 

Запрошуємо дітей 7-14 років та батьків у неділю, 26 травня, о 13:00 до IT Step Academy. 

 

Для участі у пробних уроках потрібно зареєструватися.    

Замовити зворотній дзвінок
Обираєте виш?
Реєструйтеся на Online презентацію IT Step University! 9 квітня о 19:00
Увага!
Безкоштовний марафон вебінарів! ІТ, бізнес, саморозвиток!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація