Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Як стати Front-end-розробником? Запрошуємо на презентацію курсу

Яку цукерку ви швидше спробували б: у красивій дорогій обгортці з оригінальною назвою, яка обіцяє надзвичайний смак? Чи в дешевій упаковці, яка не приваблює вже одним своїм виглядом? Скоріш за все, більшість людей обере перший варіант, навіть якщо друга цукерка насправді була б смачнішою. Адже зовнішній вигляд дуже важливий! Так само це стосується і фронтенду, який відповідальний за інтерфейс сайтів.

13 березня в IT Step Academy відбудеться зустріч «Як стати frontend-розробником?». Ця спеціальність одна з найактуальніших і високооплачуваних! Попит на Front-end розробників продовжує постійно зростати!

Front-end розробник – це фахівець у галузі web-розробки та дизайну. Він займається проектуванням інтерфейсів для сайтів або мобільних додатків. В Україні середня зарплата кваліфікованого фахівця – близько $1000!

Відтак, запрошуємо усіх, хто цікавиться цим напрямком ІТ та хоче опанувати нову для себе високооплачувану професію. Зустріч проведе викладач IT Step Academy, FullStack developer Олександр Тихомиров. Він презентує навчальну програму IT Step Acаdemy з Front-end-розробки. 

На зустрічі ви дізнаєтеся:

- Що таке front-end: його особливості та  застосування

- Переваги front-end: чому варто обрати саме цей напрям в ІТ

- Статистика вакансій на ринку, рівень зарплат та попит на спеціалістів

- Як почати вивчати front-end, ефективні методики, програма навчання курсу в Академії

- Знайомство та особиста консультація з викладачем курсу

- Переваги  та підхід до у навчання у IT Step Academy

Спеціалісти з Front-end-розробки зазвичай працюють у дизайн-студіях, ІТ-компаніях, що займаються розробкою сайтів, а також без проблем знаходять віддалену роботу на фрілансі.  

Подія буде цікава:

- Старшокласникам і випускникам шкіл, які планують здобути першу професію, не відкладаючи на потім мрію стати айтішником

- Студентам університетів, що хочуть освоїти паралельно зі своїм навчанням затребуваний фах

- Представникам інших професій, незалежно від віку, які хотіли б зробити прорив у кар’єрі і отримати нові фінансові перспективи

- Усім бажаючим, хто хоче підвищити ІТ-кваліфікацію

Запрошуємо 13 березня о 18:30 у IT Step Academy за адресою: вул. Замарстинівська, 83а.  

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.  

 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація