м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Зимовий комп’ютерний табір завершився: що сподобалося дітям і батькам

У IT Step Academy завершився Зимовий комп’ютерний табір для школярів. Учні не лише відпочили і знайшли нових друзів, а й навчилися цікавим речам.

Під час кожної зміни комп’ютерного табору дітей розподіляли на три групи. У першій створювали 3D-моделі «міста майбутнього», друкуючи їх потім на принтері. У другій займалися програмуванням речей «розумного будинку» – від гірлянд до смарт-урни. Третя група вчилася бути відеоблогерами.

Щодня ми спостерігали, як учні починають робити свої найперші кроки в ІТ і з яким захопленням вони хвалилися своїми досягненнями. Всього за кілька днів вони створили власні канали на YouTube і почали наповнювати їх відео.

А найменші школярі встигли «збудувати» ціле фантастичне місто – з ракетами, незвичайними будівлями. За допомогою 3D-принтера вони реалізовували свої ідеї.

Враження дітей

Що найбільше сподобалося – розповідають самі діти.

Анна Івашків

«Мені сподобалося, що ми зробили «розумний смітник». Коли до нього підносити сміття, він автоматично відкривається. Також він рахує кількість відходів усередині. Під час табору ми вчили мову програмування С++ і навчилися працювати з Arduino».

Роман Горбачов:

«Ми на 3D-принтері друкували моделі. Я створив ферму і будинок. Мені не було важко, а навпаки – цікаво».

Юлія Критович:

«Мені дуже цікаво було відвідувати табір. Ми працювали з Arduino, вчилися програмувати. Хоча спершу було трохи важко, оскільки я все вчила з початку».

Відгуки батьків

Батьки теж залишилися задоволені, що їхні діти на канікулах провели час із користю. Адже ті навички, які отримали учні під час зимового табору, знадобляться їм у подальшому житті – незалежно від професії, яку вони оберуть.

Віра Гордій:

«Цього року двоє моїх дітей були вперше на зимовому таборі. Вони займалися відеоблогерством. Я вважаю, що це дуже позитивний досвід. Бо діти, коли ще навчаються у школі, можуть визначитися, у якому напрямку їм рухатися далі. Ми плануємо скерувати дітей ще в школі в тому напрямку, щоб вони змогли обрати свій шлях в житті. Їм тут дуже сподобалося. Зараз такий час, що діти все одно багато часу проводять за комп’ютером. І краще нехай вони цей час проведуть з користю».

Богдан Слодиницький:

«Син тут вже третій раз. Каже, що сподобалося, гарно вибрав напрямок. Напевно, тепер буде вчитися у Малій комп’ютерній академії».

Наталія Кутневич:

«Наш син навчався на секції програмування. Дитині сподобалося – це основне. У нього це виходить, має здібності. Також сподобалася сама атмосфера, підхід, креатив – усе зовсім інакше, ніж у  звичайній школі. Звичайно, важко оцінити його знання за п’ять днів, але ми тепер плануємо навчатися тут. А далі вже все залежатиме від дитини».

Мар’ян Луцко:

«У нас тут був син. Він давно цікавився відеоблогінгом. Після табору лишився у великому захопленні. Сказав, що це найкраще проведений час. Дуже сподобалося!».

Наталя Горбачова:

«Син вчився, дуже задоволений, йому було цікаво. Коли ми його записували в табір, він, якщо чесно, не дуже хотів – бо це ж канікули. Але вже на наступний день після першого заняття вже не міг дочекатися наступного. Дуже корисний табір, багато вражень».

Наразі  ще триває набір на навчання у Малій комп’ютерній академії для дітей 8-14 років. Тут ми готуємо дітей до майбутнього, яке вимагає сучасних навиків і знань. Тому ми, готуючи навчальні програми, намагаємося зазирнути на кілька років уперед. Після навчання у Малій комп’ютерній академії комп’ютер більше не буде для дитини просто іграшкою, а перетвориться на інструмент творчого самовираження та інтелектуального розвитку.

Дізнатися більше про навчання та записатися на консультацію можна тут.

Також у неділю, 27 січня, у Малій комп’ютерній академії відбудеться день відкритих дверей. Дізнатися більше та зареєструватися можна за посиланням.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні