Запрошуємо дітей 8-14 років на День відкритих дверей в Junior IT STEP Academy
вільний
До початку залишилося:
Дізнайтесь переваги комп’ютерної освіти для дітей та особливості навчання!
Ваша дитина проводить багато часу за комп’ютером та гаджетами? Це захоплення можна перетворити на професійні навички! Адже технології – це майбутнє, тож ми навчаємо навичкам майбутнього вже з раннього віку!
Junior IT STEP Academy запрошує дітей 8-14 років та батьків на День відкритих дверей 14 липня о 14:00. Дітей чекають цікаві майстер-класи з робототехніки, фотомистецтва та 3D-друку від викладачів Академії, а батьки у цей час зможуть дізнатися більше про можливості та переваги навчання 🙂
У Вас буде чудова нагода відвідати яскраве приміщення Академії, навчальні аудиторії, лабораторії, поспілкуватись із викладачами, а також отримати детальну інформацію про навчання в Малій Комп’ютерній Академії.
У програмі заходу:
- 5 переваг комп’ютерної освіти для дітей;
-
7 причин, аби віддати дитину вчитись до Малої Комп’ютерної Академії;
-
особливості навчання в Малій Комп’ютерній Академії;
-
що буде знати та вміти випускник Академії, які привілеї на нього чекають;
- майстер-класи з робототехніки, фотомистецтва та 3D-друку для дітей;
-
індивідуальні консультації та екскурсія Академією.
Навчання у Junior IT STEP Academy – це ранній та стрімкий старт у сферу ІТ, адже усі випускники Академії можуть вступити на 3-річний бакалаврат в IT STEP University!
Ми знаємо, як перетворити захоплення фото, соцмережами, комп’ютерними іграми та технікою з розваг у платформу для самореалізації Вашої дитини!
Чекаємо вас 14 липня о 14:00!
Будь ласка, зареєструйтесь для участі.