м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Юля Янчук, студентка напряму «Комп’ютерна графіка та дизайн»

«Я впевнена на 100%, що знайду себе у цій професії»

Юля навчається в Академії за напрямком «Комп’ютерна графіка та дизайн» вже другий семестр, і за цей час встигла по-справжньому полюбити свою нову професію. Поза навчанням, дівчина виконує дизайнерські замовлення і вже має серйозне професійне досягнення – Юля перемогла у конкурсі на створення брендбуку для компанії. Саме її стиль оформлення та логотип буде використовуватись у новій музичній школі Львова.

Як потрапила в Академію:

За освітою я оператор комп’ютерного набору, але працювала консультантом у магазині. Це було дуже скучно та не приносило жодного задоволення, мені хотілось щось змінити у своєму житті.

Академію мені порадив мій хлопець – він тут вчився на програміста кілька років тому і залишився дуже задоволений навчанням, знайшов хорошу роботу. Він запропонував мені спробувати, сказав, що мені точно тут сподобається, що в Академії можна обрати спеціальність до душі і я зможу знати себе.

Я одразу вибрала напрям «Комп’ютерна графіка та дизайн», тому що люблю щось створювати, малювати. Вирішила, що ілюстрування та графіка – це те, в чому я зможу себе проявити.

Про навчання та викладачів:

Навчання мені дуже подобається, викладачі чудові – на парах ми не сумуємо, кожного дня відбувається щось нове та цікаве. Тут зовсім інший підхід до навчання – кожна тема розкривається легко, нас не змушують щось завчати, якщо ти не розумієш, то тобі кілька раз пояснюють. Завжди можна попросити про допомогу, викладачі дуже комунікабельні та завжди готові щось підказати та підтримати тебе.

Зараз мені дуже подобається ілюстрація, картини, постери, загалом графіка. Я хочу продовжувати цим займатися у майбутньому. Робити щось творче – це приносить мені задоволення.

Про власний розвиток:

Зараз ніщо не стоїть на місці – кожного дня з’являються нові технології, хтось щось створює, розробляє. Якщо не слідкувати за цим, то ти підеш «в мінус», не будеш цікавий роботодавцям, навіть не зможеш підтримати цікаву розмову.

Я розумію, що просто вміти малювати – зовсім недостатньо, потрібно вкласти багато сил, щоб чогось досягти. Крім навчання я читаю професійні журнали, дивлюся відеоуроки, намагають вдосконалювати свої навички. Поки в мене є можливість приділяти максимум часу та зусиль навчанню, я не намагаюсь знайти постійну роботу, але виконую замовлення як дизайнер.

Думаю, що розвиватись потрібно постійно, навіть якщо ти вже чогось досяг і маєш певний рівень, завжди можна дізнатись ще щось нове, відвідати цікавий захід, поспілкуватись з новими людьми. Це дуже важливо у наш час.

Про зміни у житті:

Я довго перебувала у становищі, коли не знала, чи варто щось змінювати. Я могла б і надалі залишатися на старій роботі, мучитись, моє життя б минало. Звичайно, що я дуже хвилювалась, не була впевнена, не знала, як буду почувати себе у новій сфері, чи вдасться мені чогось досягти. Але я все ж прийняла рішення про зміни.

Зараз я знаю, що якби так і не наважилась, я б дуже шкодувала та жила старим життям. Я рада, що зробила цей крок, стала на правильний шлях. Зараз в мене зовсім інше життя, мені дуже цікаво вивчати щось нове та бути в оточенні цікавих людей. Я впевнена на 100%, що знайду себе у цій професії.

Дивлячись на свій досвід, я би радила всім, кому не подобається його робота, щось змінювати, робити те, що подобається та отримувати задоволення від життя.

Про майбутнє:

У майбутньому я хочу знайти роботу у хорошій компанії, де б мене оточували люди з досвідом, які б допомогли мені розвиватись. Ще я б хотіла відкрити свою невелику агенцію або дизайнерське кафе, де б такі самі люди як і я могли збиратися, працювати та робити свої справи у неформальній атмосфері. Думаю, якщо дуже старатись та йти до своєї мети, все можливо.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні