м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Триває набір на курс «Розробка мобільних додатків під iOS»

Вхід
вільний
вул. Замарстинівська, 83А

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

iPhone, iPad і Apple Watch – цими пристроями щодня користуються мільйони людей в усьому світі, а додатки для iOS приносять найбільший прибуток на мобільному ринку.

Цього року компанія Apple стала лідером на ринку смартфонів, обігнавши своїх найближчих конкурентів – Samsung., і тепер займає перше місце в світовому масштабі.

З кожним днем світовий ​​ринок мобільних гаджетів продовжує зростати. Разом з ним продовжує розвиватися компанія Apple. На сьогоднішній день частка смартфонів Apple на світовому ринку становить майже 20% – це говорить про те, що фахівці цієї сфери стають все більш затребуваними.

Розробник IOS – одна з найбільш «молодих» IT-спеціальностей: середній вік кандидатів на цю позицію – 25 років. Але тим не менше, заробітна плата цих спеціалістів не поступається тестувальникам і web-розробникам. Таким чином, розробник додатків під IOS є однією з найбільш перспективних професій на ринку IT зараз, і стане ще більш затребуваною у майбутньому.

Отримати необхідні знання та навички для створення мобільних додатків під IOS та опанувати престижну професію Ви можете на професійному курсі в Комп’ютерній Академії ШАГ. Деталі про курс: https://lviv.itstep.org/rozrobka-mobilnih-dodatkiv-ios/.

Вхід
вільний
вул. Замарстинівська, 83А

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження