м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Студент IT STEP Academy посів перше місце у конкурсі стартапів!

Ростислав Радиш з проектом «Розумна рукавиця» отримав головний приз та інвестиції у розмірі 25 тис. грн на розвиток!

Ростислав Радиш, студент IT STEP Academy, посів перше місце у конкурсі стартапів в рамках Форуму «Інноваційна весна 2018»! Проект «Розумна рукавиця», який Ростислав створив разом з Володимиром Паславським, отримав головний приз та інвестиції у розмірі 25 тис грн на розвиток!

Про проект:

Розумна рукавиця призначена для людей з вадами зору та допомагає визначати дистанцію до оточуючих предметі. Рукавиця (в найближчому майбутньому браслет) може не лише визначати наявність об’єктів, що знаходяться у межі дії ультразвукового радару, але й повідомити користувачу потенційну відстань до об’єкта у вигляді вібрації в долоню (кількість імпульсів збільшується в алгебраїчній прогресії відносно відстані).

Користувач за допомогою пристрою може передбачити в межах приміщення стіну, сходи, стіл тощо. Пристрій обладнаний фоторезистором та світлодіодами, що дозволяє застерегти водіїв та інших людей й звернути їхню увагу на Користувача за поганої видимості (ніч, туман…).

Ось що каже переможець про свої враження:

«Мене переповнюють емоції. Складно описати відчуття радості та гордості за наш стартап, який зовсім скоро стане у нагоді сотням людей з вадами зору. Обіцяю, що ми прикладемо максимуму зусиль, щоб наша робота не зійшла нанівець, а увесь світ побачив, що українці вміють винаходити та творити. Безмежно вдячний всім, хто підтримував нас та допомагав у організації».

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні