м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Студент IT STEP Academy переміг у хакатоні з питань децентралізації

Ростислав Радиш та його команда отримали головний приз – 1500 євро на реалізацію проекту

Хакатон «DeHack 2018» був спрямований на розробку рішень для потреб об’єднаних громад, таких як вирішення місцевих екологічних проблем, контролю за локальними фінансами, залученням громадян, управлінням запитами та скаргами громади. 
Учасникам пропонували створити за допомогою інформаційних технологій інноваційні проекти або конкретні програми, які стануть стартовою платформою для вирішення проблем децентралізації.
Студент IT STEP Academy разом зі своєю командою створили проект “Інформаційний консьєрж”, який переміг у хакатоні та отримав головний приз – 1500 євро на реалізацію.
“Інформаційний консьєрж” – це платформа розділена на дві частини. Перша частина складається з веб-сайту для голів ОСББ, де вони можуть вести реєстр мешканців, створювати для них послуги та автоматично формувати платіжні рахунки відповідно до сервісів, що надає дане ОСББ, надсилати сповіщення про збори, невідкладні повідомлення тощо.
Друга частина – це мережа чат-ботів, де кожний мешканець може дивитися актуальну інформацію про його ОСББ, як наприклад контакти аварійних служб, замовляти необхідні сервіси, що надає ОСББ, наприклад, отримання необхідної довідки, вступати в бесіду із представниками ОСББ, залишати скарги, пропозиції на покращення, а також писати у скриньку довіри, невід’ємною частиною роботи чат-бота є онлайн сплата послуг, що надає ОСББ.
“Всі функції не описати, але мета проекту надати зручний спосіб комунікації мешканців будинку з його представниками, оплати послуг та отриманням більших можливостей у системі роботи ОСББ”, – говорять про свій проект розробники.
Вітаємо та бажаємо успіхів у подальшій реалізації проекту! 🙂

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні