м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Стартував набір на курс «Розробка комп’ютерних ігор» від засновника компанії «Dragon`s Games»

Вхід
вільний
вул. Замарстинівська, 83А

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

Що таке геймдев і як стати тим, хто створює ігри

Індустрія ігор – одна з небагатьох у світі, яка може похвалитися безмежною любов’ю клієнтів. Геймери – це ті люди, які готові не спати ночами, брати вихідні на роботі, не шкодувати грошей аби отримати бажану гру та насолодитися черговим створінням геймдев-компаній. У 1995 році кількість геймерів у світі налічувала 100 мільйонів, зараз – більше 2,6 мільярдів. Річний обіг геймдев-індустрії оцінюють у $100 мільярдів. Щороку цифри стабільно збільшуються, адже ігри приносять нам задоволення, і потреба в ньому ніколи не зникне.

Що таке геймдев

Розробка ігор або гейм-девелопмент – це процес створення гри під певну ігрову платформу. Це може бути гра для ПК, для консолей, для смартфонів, для шоломів VR і так далі. Проте більшість компаній-розробників займаються створенням мультиплатформенних продуктів аби задовольнити потребу всіх шанувальників.

У порівнянні зі звичайними програмістами, які займаються розробкою ПЗ, робота над ігровими проектами набагато більш творча та цікава. Для створення гри необхідні хоча б три людини: художник, програміст та гейм-дизайнер, або універсальний спеціаліст, що володіє усіма навичками.

Як почати створювати ігри

Перше, що необхідно розробнику ігор, це знання англійської мови на рівні вище середнього – без цього опанування спеціальності та професійний розвиток буде дуже повільним. Щодо освіти – в українських вищих навчальних закладах спеціалізацій з гейм-розробки наразі не існує. Для того щоб отримати спеціальні знання, залишається керуватися профільною літературою або онлайн-курсами. Проте, теоретичних знань буде недостатньо – щоб стати спеціалістом, необхідний практичний досвід.

Професійний курс «Розробка комп’ютерних ігор» був створений для того, щоб впродовж стислого часу (9 місяців) студенти могли отримати актуальну теоретичну базу, а також навчилися застосовувати знання під час роботи над реальним проектом. Упродовж курсу студенти отримають знання про основні концепції програмування гри, що потрібно знати та вміти, аби створити власний прототип, а також навчаться правильно презентувати та продавати свою ідею вже у ранньому віці.

По завершенню курсу студенти будуть знати і вміти:

  • грамотно планувати розробку своєї гри;
  • правильно вибирати ігровий движок;
  • створювати та налаштовувати сцени;
  • робити дизайн ігрових рівнів;
  • створювати обробки різних подій;
  • використовувати 2d і 3d-об’єкти для розробки ігор;
  • налаштовувати анімацію для ігрових об’єктів;
  • розуміти основи командної взаємодії;
  • створювати ігри різних жанрів;
  • презентувати та продавати свій проект.

Дізнатися деталі про курс та програму навчання

Вхід
вільний
вул. Замарстинівська, 83А

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження