м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Майстер-клас з 3D-моделювання: коли грандіозні ідеї стають реальністю

   

Якщо декількома роками раніше матеріали, надруковані на 3D-принтері, ми бачили з екранів телевізорів лише як окремі елементи, то сьогодні таку технологію можна використовувати самостійно. І необов’язково дизайнерам чи інженерам, а навіть початківцям.

Cтуденти IT Step Academy мали можливість проявити свою фантазію та творчі здібності. Минулого тижня у закладі відбувся майстер-клас з 3D-моделювання у рамках конкурсу на найкращу 3D-модель. Для тих, хто захоплюється 3D-друком, має власні ідеї чи тільки розпочинає працювати з подібними технологіями, інтерактивну лекцію провела Альона Березіна – головний дизайнер компанії SelfCAD та за сумісництвом організатор майстер-класу.

Понад 30 студентів з захопленням працювали як в команді, так і кожен індивідуально, створюючи свій унікальний 3D-об`єкт. За допомогою онлайн-програми SelfCAD, автором якої є Аарон Брюер, учасники самостійно вчилися моделювати файли для друку. Вони не лише слухали та дивилися, як все працює, а й були активними учасниками лекції, пропонували власні ідеї.

Для студентів влаштували конкурс. Він триватиме до 15 січня. За його умовами, підлітки мають створити 3D-модель будь-якого об’єкту, використовуючи онлайн-програму SelfCAD. Переможця обиратимуть згідно з двома критеріями. Перший – це унікальність та складність дизайну 3D-моделі, а другий – процес створення відповідно до відеоролика. 

Окрім того, що програма є професійною, це не заважає їй бути логічною, доступною для кожного – як для початківців, так і для фахівців. Вона не потребує завантаження або ж додаткових навчань. Та що найголовніше – SelfCAD одразу готує файли до друку у будь-якому місці з будь-якого комп’ютера. Відтак, втілювати найсміливіші задуми в життя можна вже зараз. І IT Step Academy разом з компанією SelfCAD це доводять на власних прикладах.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні