м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Конкурси – це можливість вдосконалити свої вміння!

Максим Мохнацький, студент Академії, виграв Всеукраїнський конкурс стікерів від компанії Lifecell!

 

Максим Мохнацький, студент Комп’ютерної Академії ШАГ, створив найцікавіший набір стікерів, який приніс йому перше місце на всеукраїнському конкурсі від Lifecell, а також сучасний смартфон Samsung S7!

Переможець ділиться своїм досвідом участі у конкурсі та розповідає про роль навчання в Академії.

Про конкурс:

В мене давно була ідея зробити стікери, але не знав, що з ними робити, для якого чату їх створити, а коли побачив конкурс від Lifecell, то зрозумів, що це – мій шанс. Я люблю малювати для себе, але ніколи не працював з цим, тож це мій перший серйозний досвід роботи. Взагалі, до конкурсів я ставлюсь як до можливості вдосконалити свої вміння та показати що я вмію. Звичайно, що сподівався на перемогу, але в мене такий погляд, що навіть, якщо не виграю, то буду мати чудовий досвід і вклад у портфоліо.

Про персонажа:

Я побачив схожого персонажа в мультику «В пошуках Дорі», і подумав, що це цікаво та варто зробити щось таке. Восьминіг може міняти колір, форму, він може бути злим і веселим, – це мені сподобалося. Мені хотілось створити цікавого та простого персонажа, щоб кожна його емоція була зрозуміла користувачам.

Про навчання в Академії:

Я навчаюсь в академії вже 1,5 року, і хоча я раніше вчився на художника, більшість своїх знань отримав саме тут. В ШАГу навчився розробляти дизайн, малювати в програмах та застосовувати принципи композиції. Мені подобається підхід викладачів академії, вони застосовують сучасні методи, завжди пояснюють на зрозумілих прикладах. Тепер я постійно рекомендую академію як заклад, де навчать тому, що потрібно, і не будуть давати зайвого!

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження