м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Головне – кайфувати від того, чим ти займаєшся

Альона Суржа, студентка напрямку «Комп’ютерна графіка та дизайн»

Альона цього року закінчує навчання в Академії за напрямком «Комп’ютерна графіка та дизайн». Вона прийшла на навчання вже з досвідом роботи, проте нові знання та навички допомогли їй професійно зрости та відкрили нові можливості. Альона розповіла, як відчути покликання до дизайну та розкрила свій секрет успішного навчання та роботи.

Про навчання в Академії

Я дізналась про Академію від іншого студента, в нього були виключно позитивні відгуки, тож я вирішила теж спробувати. До того як потрапити сюди, я навчалась самостійно та вже працювала дизайнером.

Навчання запам’яталось атмосферою, мені сподобалось, що усі викладачі старанно виконують свої обов’язки і створюють дуже творчу та сприятливу для розвитку атмосферу. Мені сподобалась навчальна програма, було багато корисного та потрібного.

Про кар’єру

Я починала як дизайнер-фрілансер, а зараз вже займаю посаду головного дизайнера у компанії.

Про покликання

Дизайн – це, в першу чергу, створення чогось нового. Тож якщо ти творча людина і постійно прагнеш удосконалювати свої здібності (адже в цій професії ти вчишся чомусь новому усе життя), то тобі пряма дорога у дизайнери! 🙂

Про секрет успішного навчання                 

Головне – кайфувати від того, чим ти займаєшся, і тоді в тебе все вийде, у навчанні чи у роботі. Додай сюди старанність і саморозвиток та отримаєш формулу безмежних можливостей.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні