м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

GameDev Conference-2019: до Львова з’їдуться розробники ігор з понад 20 країн

У Львові 29 березня відбудеться GameDev Conference. До участі запрошують усіх, хто цікавиться, розробляє, просуває комп’ютерні ігри.

Lviv Game Dev Conference – 2019 – це інформація про останні тренди ігрової індустрії у форматі живого спілкування, а крім того – цікаві знайомства для початківців і професійних розробників. Тематика доповідей охопить усі етапи створення ігор – від виникнення ідеї до виходу на глобальні ринки.

На цьогорічній конференції очікується  понад 500 учасників з більш ніж 20 країн світу. На заході виступатимуть виступлять 40 спікерів. Вони поділяться історіями успіхів, корисними порадами та лайфхаками від розробників. Учасники дізнаються, як створити власну студію, які ігрові механіки та маркетингові стратегії використовувати, як розробити хорошу графіку та якісний звук до гри.

На GameDev Conference буде п’ять потоків:

  • GameDev Business – для власників та СЕО геймдев-компаній, а також маркетологів, продюсерів і бізнес-девелоперів, що займаються просуванням ігор.
  • GameDev Indie – для інді-розробників.
  • GameDev Tech – для розробників ігор та всіх тих, хто тільки мріє працювати у GameDev.
  • Game Design – для дизайнерів, художників, сценаристів та музичних продюсерів, а також всіх поціновувачів ігрового мистецтва.
  • Workshops – для поглибленого вивчення окремих аспектів розробки ігор.

Крім того, буде діяти GameDev Exhibition – виставкова зона, де кожен бажаючий зможе презентувати своє творіння. Учасники матимуть змогу оцінити гру, спікери допоможуть порадою, а спонсори можуть зацікавитись Вашою ідеєю!

Також для розробників ігор напередодні GameDevConference проведуть конкурс з цінними призами.

Конференція відбудеться на стадіоні «Арена-Львів». Зареєструватися та придбати квитки можна на сайті організаторів – gamedev.lviv.ua.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні