м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Про ІТ, навчання та початок кар’єри

Юрій Шпік, студент напряму «Мережі та кібербезпека»

Юрій вже закінчує навчання в Академії – майже 2,5 роки він присвятив вивченню професії мережевого інженера. Зараз хлопець успішно поєднує навчання та роботу, займаючи посаду Junior Software Engineer у команді Cisco Support. Ми запитали, які можливості, на його думку, відкриває ІТ та чи варто навчатися за цим напрямком.

Як ти дізнався про IT STEP Academy і чому обрав саме цей заклад для навчання? Чим займався до цього?

Перед навчанням в Академії я навчався у Львівському Національному Аграрному університеті на спеціальності «Менеджмент організацій». Теж все подобалося і влаштовувало. Але після закінчення ВНЗ навіть з червоним дипломом, роботи не знайшлося. Тому прийшлось шукати цікаві альтернативи. Я багато часу у житті проводжу за комп’ютером чи біля нього, тому і придумав з батьками таку цікаву схему. А обрав Академію для навчання  після того, як почув від друзів та знайомих позитивні відгуки.

Чим подобається  навчання в IT STEP?   

Мені подобається навчатися у сучасній ІТ-академії. Завжди хотів такої долі для себе. Мені пощастило вже з перших місяців. Запам’ятався початок навчання неймовірно затишною та приємною атмосферою в Академії, а також стосунками між викладачами та студентами.  Тут я кожного дня дізнаються багато нового та цікавого.

Які маєш досягнення в професійному плані: як починав кар’єру, ким працюєш зараз?

Цього року я вже закінчую навчання в Академії. Останнім часом я активно відвідував співбесіди в ІТ-компанії, та, завдяки зусиллям, наполегливості, які я приклав для цього, отримав пропозицію роботи. Зараз працюю Junior Software Engineer у команді Cisco Support 24/7, яка підтримує продукти компанії Cisco у всьому світі.

Які можливості відкриває ІТ? Чому варто обирати ІТ?

Якщо людям не страшні комп’ютери як машини, якщо є бажання у них розібратися, зрозуміти як вони працюють, то вам точно сюди. Тим більше, шо попит на хороших спеціалістів у даній сфері  лише зростає.  І кожному хочеться, щоб компанія, у якій Ви працюєте, звертала на вас увагу, поважала вашу думку слідкувала за вашим добробутом всередині неї. Це все і трохи більше дає ІТ-сфера. Тобто можливість постійного розвитку, вдосконалення, самореалізації.

Кілька порад  нашим студентам: на що звертати особливу увагу під час навчання і під час роботи?

Я краще сприймаю інформацію, коли хтось доступно та цікаво її пояснює. Тому для мене хороший у такому плані викладач – на вагу золота. Хоча так, є теми, у яких треба розібратися й самому. Тому основні поради – бажання вчитися, розвиватися та пізнавати щось нове навіть тоді, коли прийдеться трішки попотіти.

Дізнатися більше про навчання за напрямком “Мережі та кібербезпека” можна за посиланням.

 

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні