м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Чому ІТ-освіта для дітей – це важливо?

Відгуки батьків про навчання дітей в Junior IT STEP Academy

Комп’ютерна грамотність зараз – це необхідність не тільки для майбутніх айтішників. Інженери, лікарі, фізики, хіміки, математики, економісти, дизайнери, логісти та представники багатьох інших професій активно використовують комп’ютерні технології у своїй роботі – не знаючи комп’ютера, досягти успіху у будь-якій сфері практично неможливо.

Розуміючи таку тенденцію, все більше батьків віддають дітей на додаткові курси з програмування, робототехніки та інших напрямків, пов’язаних з ІТ. Існують спеціальні програми, розроблені аби час проведення дитини з гаджетами та комп’ютером не був марним, щоб вона навчилася грамотно користуватися сучасними технологіями. Завдяки такому навчанню дитина зможе реалізовувати свої ідеї, створювати комп’ютерніігри та корисні додатки, вчитися програмуванню та робототехніці. Навіть якщо в майбутньому вона не стане програмістом, ці навички точно знадобляться у будь-якій сфері діяльності.

Ми поспілкувались з батьками наших студентів, щоб дізнатись, які вони мають враження від навчання дітей та чи бачать результат від занять.

Наталія Романишин, мама студента:

«Син навчається тут вже другий рік, і він сам виявив до того бажання після відвідин Академії і пробних занять. Завжди ділиться враженнями, із захопленням, дуже вболіває за результати, старається. Також відвідував літній табір за напрямком StartUp, йому дуже сподобалось.

Ми бачимо позитивні зніми у навчанні, з тих дисциплін, які їм викладають в Академії, успішність набагато вища, ніж у інших дітей у школі. У майбутньому ми розглядаємо можливість, що він захоче пов’язати життя з ІТ, хоча за характером він більш гуманітарій. Але й в сфері IT є супутні професії, які можна обрати».

В Академії зі студентами працюють досвідчені викладачі, що вміють доступно пояснити матеріал та знайти індивідуальний підхід до кожного. Кожне заняття – це не лише актуальні знання з різних сфер ІТ, а й закріплення технологій на практиці. Діти створюють свої програми, веб-сайти, розробляють ігри та додатки для смартфонів, вчаться працювати з 3D-принтером, розробляють дизайн, конструюють роботів – усі отримані навички вони зможуть використовувати під час навчання у школі та у майбутній професії.

Оля Ярова, мама студента:

«Першим аргументом віддати дитину саме сюди було те, що син має задатки до точних наук, особливий хист до математики. Хотіли підкріпити ці знання додатковими навичками, які необхідні у сучасному суспільстві. Світ розвивається і знання комп’ютерних технологій і усіх навичок, що до того дотичні, необхідні.

Я намагаюсь тримати руку на пульсі навчання дитини, постійно моніторю MyStat і мотивую сина до участі у конкурсах та іншій активності. Син амбітний,тому рейтинг у групі має на нього вплив, і він тримає себе в тонусі.

Йому дуже сподобалось саме програмування, яке вони вивчали з допомогою Kodu, і я постійно чую від нього, що хочеться більше саме технічних вирішень, а не дизайну. Я пояснюю,що світ тримається на креативності, яку необхідно в собі постійно розвивати, а він хоче писати формули».

Студент, а згодом випускник Junior IT STEP Academy вміє краще аналізувати і використовувати доступні можливості, правильно взаємодіяти з колегами, бути кмітливим і приймати рішення швидше або знаходити нестандартні рішення. Це вигідно відрізняє наших студентів від однолітків та допомагає реалізувати свій лідерський потенціал.

Андрій Залізний, батько студента:

«Син навчається тут вже другий рік, і ділиться враженнями від тем та предметів, які він вивчає.

Коли ми шукали місце, куди віддати дитину крім школи, то аналізували навчальні програми різних ІТ-шкіл. Зупинились на Академії, оскільки програма більш широка і дає змогу в подальшому дитині вибрати напрямок, який найбільше сподобався (фото, відео, дизайн, програмування, робототехніка)».

Junior IT STEP Academy будує програму навчання для дітей 8-14 років на навичках, що будуть актуальними в довгостроковій перспективі. Ідеологія Академії створена на звітах WEF про майбутнє роботи і реалізації людського потенціалу в новій економіці. Навчальні програми Академії не лише цікаві дітям, а й визнані на міжнародному рівні – у 2017 році Академія здобула звання Чемпіона у категорії «Створення людського потенціалу» на міжнародному ІТ-заході WSIS Prizes 2017 у Женеві.

Зараз в Junior IT STEP Academy триває додатковий набір на навчання дітей 8-14 років. Через велику кількість бажаючих отримати корисні навички з комп’ютерних технологій та нові знання, Академія зробила додаткові групи, в яких зможуть займатись діти. Початок навчання у додаткових групах розпочнеться з 5 листопада. Більше детальну програму навчання та розклад занять можна переглянути за посиланням.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні