м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Чому діти обирають навчання у Junior IT STEP Academy?

Роман Катринець, студент другого курсу Junior IT STEP Academy

Роман – один зі студентів Малої Комп’ютерної Академії, який зараз навчається вже на другому курсі. Ми спитали у нього, що привело його в Академію та чи задоволений він навчанням.

Спочатку я прийшов у літній комп’ютерний табір на базі Академії, мені це запропонували батьки. Там протягом двох тижнів я вивчав  різні комп’ютерні напрямки, що було дуже цікаво.

Ми займались робототехнікою, збирали власних роботів та програмували їх, вчились керувати квадрокоптерами та дізнавались їхні функції, створювали комп’ютерні ігри та ще багато іншого.

Мені це дуже сподобалось, адже це не лише цікаво, а й корисно. Тому я порадив відвідати табір своєму другові, від тепер також навчається в Академії разом зі мною.

Мені подобаються викладачі, які завжди у гарному настрої, можуть пожартувати та не сварять. Зараз ми вивчаємо мови програмування та програми дизайну, найбільше мені подобається працювати з Photoshop. У майбутньому я б хотів стати дизайнером.

Крім занять в Академії я також займаюсь спортом, бігаю. Мені вистачає часу все поєднувати.

У школі ми вивчаємо ще базові елементи роботи з комп’ютером, які я знаю ще з комп’ютерного табору, тому мені набагато легше, ніж однокласникам.

Якщо ви хочете, щоб і ваша дитина отримувала знання з комп’ютерних технологій та спробувала себе у різних напрямках ІТ – приходьте до нас! Більше про програму навчання, особливості та переваги Академії за посиланням.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні