Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Симуляції навчають основним аспектам бізнесу: постановці цілей і стратегічному плануванню, розвитку персоналу, впровадженню інновацій, маркетингу, інвестуванню, фінансам і продажам.

Додатково програма включає в себе семінари, зустрічі з успішними підприємцями та екскурсії в компанії.

Чому так важливі підприємницькі навички?

Брати відповідальність за свої дії, вчитися через досвід і вірити в себе - ці підприємницькі навички важливі для всіх. А базове вміння ставити цілі і планувати їх досягнення - фундамент успішного майбутнього. На відміну від школи, в першу чергу, програма проекту побудована навколо цих принципів.

Junior Business Academy дає розуміння основ менеджменту, фінансів, маркетингу, управління людьми, а також практику використання сучасних інструментів в повсякденному житті від чат-ботів для автоматизації продажів до онлайн-додатків з управління розподіленими командами.

Форми навчання

Форми навчання

Навчання у будні

Від 1578 грн/місяць

Програма складається з 6 модулів. Модуль триває півтори місяці і охоплює 12 навчальних пар. Наприкінці кожного модуля студент захищає тематичний проект.

Навчання відбувається у середу з 16:30 до 19:30.

 

 

Українська

6 тижнів/модуль, 1 рік повний курс

11 -16 років

1 раз на тиждень

Навчання у вихідні

Від 1767 грн/місяць

Програма складається з 6 модулів. Модуль триває півтори місяці і охоплює 12 навчальних пар. Наприкінці кожного модуля студент захищає тематичний проект.

Навчання відбувається у суботу з 15:00 до 18:00 та неділю з 12:00 до 15:00.

 

 

Українська

6 тижнів/модуль, 1 рік повний курс

11 -16 років

1 раз на тиждень

Секретна лабораторія X-lab
10 - 14 років
Мала Комп'ютерна Академія для дітей 8-14 років
8 - 14 років
Теми модулів

Теми модулів

Основи бізнесу:

Модуль знайомить з "фундаментом бізнесу", а саме: пошуком ідеї, формуванням бізнес-моделі, побудовою бізнес-процесів, написанням бізнес-плану. Також розглядаються теми активного і пасивного доходів, конкуренції і стадії розвитку компанії.

Маркетинг:

У цьому модулі будуть розглянуті основні знання професії маркетолога. Студенти навчаться створювати маркетингову стратегію. Виявлять ціннісну пропозицію своїй бізнес-ідеї. Визначать цільову аудиторію і вивчать конкурентні пропозиції на ринку. Познайомляться з основами Діджитал-маркетингу. Дізнаються, як працює PR, створюється рекламна кампанія і здійснюються продажі, у тому числі онлайн.

Стратегія і тренди майбутнього:

Глобалізація економіки і автоматизація виробництва змушують бізнес змінюватися і створювати незвичайні бізнес-моделі. Цей модуль розроблений для того, щоб знати, у якому напрямку рухатися через 10 років. У модуль включені теми: SWOT-аналіз, стратегія блакитного океану, штучний інтелект і великі дані, кібербезпека.

Менеджмент:

Студенти дізнаються про процес побудови компанії, типи лідерства, управління командою, класичний та agile-підходи, діаграми Гантта, антикризове управління, мотивацію і тайм-менеджмент.

Фінанси та продаж:

Від розпорядження кишеньковими грошима до бюджету компанії! Зрозуміємо різницю між доходом і прибутком. Дізнаємося, що таке витрати, акції, податки, кредити і скрипти. Як формуються комерційна пропозиція, знижки та розпродажі. Як здійснюється управління ризиками та бюджетування.

Навички:

Не важливо, яку професію обере дитина в майбутньому, такі навички, як креативність, комунікація та переговори, аналіз і прийняття рішень, критичне мислення, лідерство, емоційний інтелект, мультизадачність будуть затребувані у всіх сферах і стануть в нагоді в житті.

Завантажити детальну програму
Завдяки JBA

Завдяки Junior Business Academy студенти:

усвідомлено підійдуть до вибору майбутньої професії або бізнес-напрямку

маркетинг, продажі, управління персоналом, управління проектами, менеджмент, дизайн, банківська справа, інвестиції та стартапи

дізнаються, як влаштований бізнес у різних сферах

авіа, космічна індустрія, нерухомість, інвестування, інформаційні технології, банківська справа, агропромисловість, індустрія спорту, соціальне підприємництво, альтернативна енергетика, ресторанно-готельна сфера, ритейл, біотехнології

навчаться планувати і розпоряджатися особистими витратами

Під час навчання студенти заробляють свою віртуальну валюту - STEPCoin, яку зможуть обміняти в віртуальному магазині myStat. Як саме розпоряджатися заробленими грошима - витратити на 3D-модель або зустріч з бізнесменом - вирішувати майбутнім підприємцям.

Бізнес-симуляції

Теми бізнес-симуляцій

 • Створення коворкінгового простору
 • Здача квартир в оренду через AirBnB
 • Управління кав'ярнею
 • Конфлікт в міському департаменті інфраструктури
 • Міжнародний валютний фонд
 • Виконання квартального плану продажів в банку
 • Розвиток агро-холдингу
 • Управління магазином техніки
 • Автоматизація колл-центру
 • Управління інвест-компанією
 • Спортивний менеджер - виграти чемпіонат
 • Сервіс самоврядних таксі
 • Готель-2055
 • Доставка дронамі
 • Маркетинг великих даних
 • Розвиток космічної колонії
 • Розвиток сервісу мікрокредитування

Партнери

Партнери Академії

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

Мар'яна Руда

Мар’яна Руда - викладачка Junior Business Academy для підлітків. 

 • PhD in Economics;
 • Бізнес-консультант
 • Наукова редакторка книги «Економіка. Те, чого дорослі не розкажуть...».

Філософія життя:

“Розвиватися, ніколи не стояти на місці, завжди рухатися вперед і оточувати себе лише позитивними та енергійними людьми - вони допоможуть налаштуватися на позитив”

Чому навчання у Junior Business Academy є важливим?

«Junior Business Academy – це реальна можливість реалізувати себе та засвоїти ази фінансової грамотності,навчитися розробляти маркетингову стратегію, будувати сильний бренд, розвинути soft skills і опанувати техніки продажу. 

Ми розглядаємо реальні бізнес-кейси, вивчаємо  життєві правила і ділові принципи Генрі Форда, Стіва Джобса, Ілона Маска, Говарда Шульца, Річарда Бренсона та Марка Цукерберга, а наприкінці кожного модуля студенти презентують свої бізнес-проекти. Junior Business Academy - це унікальний шанс поринути в середовище креативних, думаючих і сміливих підлітків та отримати досвід уже зараз, а не чекати аж до закінчення університету.”

 

Promo Junior Business Academy

Освітній проект з розвитку підприємницьких навичок для підлітків. Навчання відбувається на основі бізнес-симуляцій і практичних кейсів. Студенти занурюються в створення і управління традиційним бізнесом - від авіакомпаній до запуску офісних просторів і генерації альтернативної енергії. А також розвивають бізнеси майбутнього - видобуток гелію-3 на Місяці, запуск ракет на Марс, роботизація фабрик і пошук інноваційних ліків.

Ми не знаємо, яким буде світ завтра і не можемо точно передбачити майбутнє дітей. Але можемо підготувати їх до дорослих викликів. Уявіть, що ваша дитина готує бізнес-план нової ідеї так само азартно, як грає в комп'ютерні ігри. Навик управління бізнесом універсальний і завжди стане в нагоді у роботі і житті.

Замовити зворотній дзвінок
Старшокласникам
Презентація ІТ СТЕП Університету - 3 жовтня
IT STEP SCHOOL
Відкрито набір до 5-11 класів в ліцензовану загальноосвітню школу з поглибленим вивченням ІТ та ін. мов. Тисніть, щоб дізнатись деталі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація