м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Львівські студенти здобули перемогу на Міжнародному ІТ-Чемпіонаті «Золотий байт»!

22-23 квітня у Києві відбувся фінал Міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт-2017». Захищати свої інноваційні проекти у 10 номінаціях приїхали понад 300 учасників з усієї України, а також  і з Грузії, Азербайджану, Білорусі та Молдови!  Незважаючи на таку  високу конкуренцію, Львів здобув 3 нагороди –  їх отримали студенти та випускники  Львівської філії  Комп’ютерної Академії ШАГ.

Оцінюючи проекти журі звертали увагу як на технічну сторону проектів, так і на ідейну. Адже важливо,  щоб проект був актуальним та корисним.

Отож, І місце у номінації NoSQL Expert здобули Святослав Палійчук та Назар Квятковський. Їх проект має назву – Handicap, сервіс пошуку роботи для людей з обмеженими можливостями. Його ціль –  допомогти людям, які мають фізичні вади, знайти роботу,  надати їм можливість проявити професійні навички, а отже само реалізуватися. За словами хлопців  Handicap – це платформа не лише для пошуку роботи, а й для спілкування, втілення спільних ідей, соціальних та громадських проектів тощо. Окрім кубка та медалей, хлопці отримали в подарунок плазмові телевізори.

ІІ місце у номінації Network Technologies (номінація для системних адміністраторів) отримав Максим Вихопень. Він швидко та якісно виконав  завдання, яке підготували організатори Чемпіонату.  За це він отримав монітор  та powerbank.

Однією з найцікавіших номінацій була IoT (Інтернет речей).  Студенти Академії Марта Сілецька, Олег Ястремський, Сергій Котовський отримали особливу відзнаку, спецприз від журі! Їх проект під назвою Smart Counter (розумний  лічильник) має мету полегшити клопоти в домі. Програма працює таким чином, що кожного місяця лічильник  сам надсилає показники вам на телефон, а ви вже далі про це інформуєте комунальні служби. За словами учасників такий проект – це економія часу та спокійні нерви J За свій проект вони отримали такі подарунки: 3D-ручку, планшет  та смартфон.  

Оцінювали проекти та обирали кращі представники найбільших IT-компаній України, зокрема Євген Шваров (компанія Intersystems), Євген Кудрявченко (директор веб-студії Vintage), Світлана Бовкун (співзасновник Kyiv Maker Faire), Владислав Курмаз (провідний розробник GlobalLogic), Олексій  Папилев (експерт з управління мобільних додатків Lifecell)  та інші.

Вже дев’ятий рік поспіль Комп’ютерна Академія «ШАГ» організовує міжнародний ІТ-чемпіонат «Золотий Байт». Цього року за призовий фонд Чемпіонату  становив 500 000 грн.  Проходить Чемпіонат за підтримки Міністерств освіти та науки України, а також Київської міської держадміністрації. Генеральні партнери Чемпіонату –  компанії InterSystems,  Wolf , Stearling Studio, інноваційний партнер – компанія  Microsoft, генеральний медіа партнер – 1+1.

 

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження