м. Львів, вул. Замарстинівська, 83А

Бери участь у конкурсі відео “Step by step to my Dream”!

Знайомимось ближче! Покажи свої вміння та захоплення!

Усі ми любимо мріяти! Хтось перед сном уявляє, як мандрує навколо світу, відкриваючи нові дивовижні горизонти; хтось мріє про відкриття чи винахід, яке зробить його успішним та відомим; усі ми любимо генерувати божевільні ідеї, які можуть зробити наш світ трошки кращим! Ми прагнемо почуватись щасливими у наших досягненнях, роботі, навчанні, розвитку, мріємо бути задоволені тим, що робимо, правда? А про що мрієте ви? І як ви реалізовуєте свої мрії?

Розкажіть нам про ваші мрії на відео, взявши участь у конкурсі “Step by step to my Dream”!

Ми впевнені, що це відео – може стати маленьким кроком до втілення вашої мрії! А ще може стати джерелом натхнення та мотивації!

Яка мета конкурсу?

Ми прагнемо познайомитись ближче, відкрити ваші вміння, таланти та навички, хочемо допомогти вам розкриватись як особистість, а, можливо, й сприяти у здійсненні  вашої мрії 🙂

Ми впевнені, що навчання в Академії – для когось маленький крок до здійснення мрій.

Ми знаємо, що для багатьох з вас Академія стала не лише місцем навчання, а й можливістю для самореалізації, першим успішним стартом, місцем, де здійснюються мрії в колі друзів,  товаришів, якими є як ваші одногрупники, так і викладачі.

Тож у вашому відео не забудьте згадати про те, як вам може допомогти у здійсненні мрії Академія,  або можливо вже допомагає чи допомогла?

Як взяти участь?

Сформулюйте вашу мрію, візуалізуйте її, напишіть план для її втілення, намалюйте карту! Розкажіть нам про вашу мрію голосом,  покажіть без аудіо завдяки тому, що вас оточує, створіть анімацію –  обмежень немає! Конкурс – це свобода для творчості!

Щоправда відеоролик має відповідати вимогам:

  • тривалість: до 3-х хв.
  • формат: AVI або MP4.
  • розмір: не більше – 400 Mb.
  • розмір кадру: не менше 512х384 і не більше 1920х1080.

Хто може брати участь?

До участі у відео конкурсі запрошуються всі студенти: Junior IT STEP Academy, IT STEP Academy, програми доуніверситетської підготовки UF та IT STEP University.

Участь може бути як особиста, так і командна. У команді – до 3 осіб!

Куди надсилати?

Надсилати відео роботи на поштову скриньку contest.lviv@itstep.org з позначкою в темі листа – «step by step to my dream».

В листі обов’язково вказати:

  • прізвище, ім’я та по-батькові;
  • номер телефону;
  • ваш вік;
  • форма навчання.

В рамках конкурсу будуть відбуватись майстер-класи про секрети відеозйомки та монтажу, слідкуйте за новинами на сайті, за розсилками на електронні пошти та у My Stat!

Роботи можна надсилати до 15  травня!

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні