Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

День відкритих дверей у Малій Комп’ютерній Академії

Безкоштовно

вул. Замарстинівська, 83а

Запрошуємо дітей 7-14 років та їхніх батьків 27 липня до Малої Комп’ютерної Академії! Ми розкажемо Вам про усі переваги навчання, а Ваші діти зможуть побачити на власні очі, чим займаються їхні однолітки у позашкільний час, і навіть спробувати зробити дещо власноруч!

 

У Малій Комп’ютерній Академії навчаються діти до 14 років. Навчання в Академії – це як тест-драйв в ІТ-індустрії. За цей час дитина зможе визначитися з тим, яка галузь індустрії їй подобається найбільше.

 

Тому запрошуємо завітати до нас! Адже це – можливість поринути в атмосферу інформаційних технологій, на власні очі побачити сучасні і комфортні аудиторії, поспілкуватися з викладачами, а також отримати інформацію про програму та графік навчання.

 

Дітей очікують цікаві локації! Ми підготували багато веселих активностей! Вони побачать, наскільки цікаві технології, та навіть спробують дещо створити власноруч! Нудьгувати точно не доведеться!

 

Під час Дня відритих дверей буде діяти кілька зон з:

  • Робототехніки
  • 3D-моделювання
  • Фотозйомки

 

Тим часом батьки зможуть отримати вичерпну інформацію про навчання у Малій Комп’ютерній Академії!  У Вас буде можливість поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на питання, які  цікавлять.

 

У програмі заходу:

  • Презентація навчальної програми
  • Особливості навчання та знайомство з викладачами
  • Індивідуальні консультації за потреби
  • Екскурсія академією

 

Освіта для дітей – це найкраща інвестиція! Тому варто перетворити розвагу в улюблену справу Вашої дитини! А ми Вам у цьому допоможемо!

 

Запрошуємо у суботу, 27 липня, о 12:00 до Малої Комп’ютерної Академії!

Наша адреса: вул. Замарстинівська, 83а.

Для відвідування заходу необхідно зареєструватися.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація