Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

День відкритих дверей у Junior IT Step Academy

23 Лютого

14:00

Безкоштовно

вул. Замарстинівська, 83а

Вашій дитині 7-14 років і вона цікавиться комп’ютером? Ми знаємо, як навчити її корисним речам! Мала комп’ютерна академія – місце, де діти вивчають різні сфери ІТ: робототехніку, програмування, дизайн, розробку ігор, 3D, фотомистецтво та багато іншого!

 

Під час Дня відкритих дверей батьки дізнаються всі переваги та особливості навчання, а діти спробують власні сили у:

 

  • 3D-моделюванні
  • Робототехніці
  • Помандрують в окулярах VR

 

Покажіть своїй дитині, що комп’ютер – це не лише забавка, а й інструмент розвитку і творчого самовираження! Адже хтось грає в ігри, а хтось – їх створює!

 

Чекаємо на вас у неділю, 23 лютого,  о 14:00 у Junior IT Step Academy (вул. Замарстинівська, 83а). Кількість місць обмежена, тому прохання обов'язково зареєструватися!

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація