Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

IT’S SCHOOL: знайомимось ближче!

Безкоштовно

вул. Замарстинівська, 83а

Питання, яке хвилює багатьох батьків – хто буде викладати в ІТ-школі? Адже вчитель – дуже важлива особистість у житті кожного школяра. Тому ми влаштовуємо день знайомства з командою  IT’S SCHOOL!

 

Ми впевнені: сучасний вчитель має сам бути учнем. Саморозвиток, прагнення вдосконалюватися – одні з ключових пріоритетів для викладача.

 

Запрошуємо батьків разом з дітьми у суботу, 3 серпня, о 12:00 до IT’S SCHOOL! Ви познайомитеся зі вчителями, директором школи та його заступником і почуєте відповіді на всі питання щодо предметів та навчальної програми.

 

Під час зустрічі ви:

  • Познайомитися з директором та вчителями школи
  • Почуєте особливості навчання і методи викладання
  • Дізнаєтеся більше про навчальні предмети
  • Отримаєте відповіді на всі питання щодо ІТ-школи

 

Зокрема, буде змога поспілкуватися зі вчителями фізики, англійської мови, української мови та літератури, географії.

 

Та найголовніше – діти також зможуть спитати вчителів про будь-що, що їх цікавить чи хвилює! У нас немає «заборонених» тем та «незручних запитань». Наші вчителі  люблять дітей і з радістю дадуть відповіді на всі питання про майбутнє навчання! Тому готуйте їх заздалегідь!

 

Наша зустріч присвячена, перш за все, знайомству зі вчителями. Водночас відповіді на всі організаційні питання можна буде отримати після зустрічі в індивідуальному режимі або у будь-який час в приймальні IT Step за телефоном: (067) 557-87-06.

 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація