Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Як створити сайт за допомогою Bootstrap: майстер-клас для початківців

18 Лютого

18:00

Безкоштовно

вул. Замарстинівська, 83а

Програмісти повного циклу стають все більш і більш затребуваними на IT-ринку. Full Stack Developer самостійно вирішує багато завдань, пов’язаних з проектом. Звідси і його цінність на ринку праці. Запрошуємо на безкоштовний майстер-клас викладача IT Step Academy Руслана Гумінського, аби дізнатися більше і спробувати на практиці створювати сайт!

 

Full Stack Developer не просто має уявлення про те, як розробляти WEB-проект. Він знає кожен етап розробки і може вирішити важкі завдання, які виникнуть на шляху розробки, і створити гарний сайт. Він повинен вміти, як зверстати інтерфейс, створити серверну частину сайту, баз даних тощо.

 

На майстер-класі ви дізнаєтеся:

 

  • Хто такий Full Stack розробник
  • Перспективи для Full Stack розробника
  • Технології, які включені в програму курсу web-розробки
  • Створення сайту з використанням Bootstrap
  • Усю інформацію про навчання в IT Step Academy на курсі Front-end

 

Чекаємо на вас у вівторок, 18 лютого, о 18:00 в IT Step Academy (вул. Замарстинівська, 83а).

 

Увага! Усі місця заброньовано! Але ви ще маєте можливість зареєструватись та потрапити на майстер-клас. Якщо звільниться місце, ми зв'яжемось з вами. Також очікуйте на ще одну дату проведення майстер-класу.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація