Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Презентація курсу «Анімація в Autodesk Maya»

Безкоштовно

вул. Замарстинівська, 83а

3D-анімація – сфера неймовірно цікава і дуже затребувана сьогодні! Комп’ютерні ігри, анімаційні фільми і серіали, ефекти в ігровому кіно, графіка в документальних фільмах, реклама – галузь має дуже широке застосування!

 

Запрошуємо 11 жовтня на презентацію ІТ-курсу «Комп’ютерна анімація в Autodesk Maya», яку проведе керівник курсу Ярослав Барна. Він – сертифікований інструктор Autodesk Maya та має понад 10 років досвіду у 3D-графіці.

 

Випускники курсу працюють у відомих українських та закордонних студіях і проектах (Animagrad, Image Pictures, Terminal FX, KAPI animation, Студія «Квартал-95» тощо).

 

Під час презентації ви дізнаєтеся:

  • Наскільки ця сфера сьогодні популярна і перспективна
  • Хто такий 3D-аніматор та наскільки цей фах затребуваний
  • Що таке персонажна анімація
  • Як долучитися до цієї сфери: тривалість і особливості навчання

 

Презентація розпочнеться о 18:30 у п’ятницю, 11 жовтня. Аби відвідати захід, необхідно забронювати місце за формою, поданою нижче, або за телефоном (067) 557-87-06.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація