Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Презентація школи X-lab для дітей 8-14 років!

Безкоштовно

Замарстинівська 83а

Уявіть, що ваша дитина почала вчитися краще і з задоволенням, їй стало легко виступати на публіці, домашні завдання більше не лякають, а запам’ятати за кілька хвилин півсотні слів англійською чи помножити без калькулятора тризначні числа – взагалі не проблема!  Усьому цьому можна навчитися у  школі комплексного інтелектуального та особистісного розвитку X-Lab.

6 квітня о 13:00  запрошуємо батьків та дітей 8-14 років на презентацію школи та навчальної програми! 

Під час події ви дізнаєтесь: 

 

  • Як можна покращити успішність дитини в школі; 
  • Техніки та прийоми швидкого запам'ятовування;
  • Чи можливо навчитись бути лідером та не боятись публічних виступів; 
  • Як допомогти дитині навчитись сприймати великі обсяги інформації за короткі терміни; 
  • Знання та навички, які дає школа X-lab; 
  • Методики та підходи до навчання;
  • Результати, яких досягнуть діти по завершенню навчання. 

 

Під час навчання у X-lab діти охоплять  різноманітні сфери: географію, історію, економіку, математику, мистецтво, музику, спорт, науку! Нудно точно не буде: заняття проходять інтерактивно! Цим навичкам дітей не вчать у школі, хоча вони точно знадобляться у житті! Тож почніть готуватися до успішного майбутнього вже зараз!

 

Реєстрація обов'язкова! 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація