Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Презентація програм "Розробка ПЗ", "Дизайн", "Мережі й кібербезпека"

30 Листопада

13:00

Безкоштовно

вул. Замарстинівська, 83а

Хочете приєднатися до сфери ІТ і шукаєте заклад для навчання? Сьогодні на ринку є багато курсів, які обіцяють за кілька місяців зробити з вас айтішника. Та краще довіритися справжнім професіоналам і лідерам ІТ-освіти! Приходьте на презентацію навчання з трьох напрямків "Розробка програмного забезпечення", "Комп'ютерна графіка та дизайн", "Мережі та кібербезпека".

 

У наш час розробник ПЗ – одна з найбільш затребуваних і високооплачуваних ІТ-спеціальностей. Створення Windows- та web-додатків, розробка комп’ютерних ігор, тестування ПЗ – попит на ці послуги з кожним роком зростає. Не менш популярним є напрямок дизайну. Адже все, що ми бачимо довкола – реклама, візитівки, журнали, книги, сайти, мобільні додатки, будівлі, ландшафти – до усього цього дотичні дизайнери! А без кваліфікованого фахівця з кібербезпеки жодна компанія не уявляє свою роботу.

 

Ми презентуємо навчання, під час якого ви здобудете повноцінну комп'ютерну освіту за обраним напрямком!

 

На презентації ви дізнаєтеся:

  • Скільки триває навчання, наші підходи
  • Особливості програми, що саме ми вивчаємо
  • Де знайти роботу, які перспективи працевлаштування
  • Також особисто познайомитеся з викладачами

 

Програму представлять викладачі з багаторічним досвідом викладання: керівник напрямку «Мережі та кібербезпека» Андрій Абзятов, керівник напрямку «Розробка програмного забезпечення» Андрій Любінський та керівниця напрямку «Комп'ютерна графіка та дизайн» Оксана Йориш.

 

Наші студенти – цілеспрямовані люди від 15 років. Хтось отримує професію одразу після школи, а хтось – приходить з іншої сфери діяльності, щоб реалізувати свою мрію! Долучайтеся і ви до сфери ІТ!

 

Запрошуємо у суботу, 30 листопада, о 13:00. Аби ми змогли усіх розмістити з комфортом, просимо вас зареєструватися. 

 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація