Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Презентація програм "Розробка ПЗ", "Дизайн", "Мережі й кібербезпека"

28 Вересня

12:00

Безкоштовно

вул. Замарстинівська, 83а

Хочете приєднатися до сфери ІТ і шукаєте заклад для навчання? Сьогодні на ринку є багато курсів, які обіцяють за кілька місяців зробити з вас айтішника. Та краще довіритися справжнім професіоналам і лідерам ІТ-освіти! Приходьте на презентацію навчання з трьох напрямків "Розробка програмного забезпечення", "Комп'ютерна графіка та дизайн", "Мережі та кібербезпека".

 

У наш час розробник ПЗ – одна з найбільш затребуваних і високооплачуваних ІТ-спеціальностей. Створення Windows- та web-додатків, розробка комп’ютерних ігор, тестування ПЗ – попит на ці послуги з кожним роком зростає. Не менш популярним є напрямок дизайну. Адже все, що ми бачимо довкола – реклама, візитівки, журнали, книги, сайти, мобільні додатки, будівлі, ландшафти – до усього цього дотичні дизайнери! А без кваліфікованого фахівця з кібербезпеки жодна компанія не уявляє свою роботу.

 

Ми презентуємо навчання, під час якого ви здобудете повноцінну комп'ютерну освіту за обраним напрямком!

 

На презентації ви дізнаєтеся:

  • Скільки триває навчання, наші підходи
  • Особливості програми, що саме ми вивчаємо
  • Де знайти роботу, які перспективи працевлаштування
  • Також особисто познайомитеся з викладачами

 

Програму представлять викладачі з багаторічним досвідом викладання: керівник напрямку «Мережі та кібербезпека» Андрій Абзятов, керівник напрямку «Розробка програмного забезпечення» Андрій Любінський та керівниця напрямку «Комп'ютерна графіка та дизайн» Оксана Йориш.

 

Наші студенти – цілеспрямовані люди від 15 до 55 років. Хтось отримує професію одразу після школи, а хтось – приходить з іншої сфери діяльності, щоб реалізувати свою мрію! Долучайтеся і ви до сфери ІТ!

 

Аби ми змогли усіх розмістити з комфортом, просимо вас зареєструватися. 

 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація