Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Майстер-клас "Як створювати логотипи: поради початківцям"

Безкоштовно

вул. Замарстинівська, 83а

Робота дизайнера дуже творча та цікава. А розробка логотипу – один з найбільш затребуваних і високооплачуваних напрямків. Сьогодні жодна компанія чи продукт, який завойовує ринок, не обійдеться без власного лого. Адже це – певною мірою обличчя бренду, за яким його пізнаватимуть.

Чи знаєте ви, що компанія Nike свого часу купила у дизайнера свій логотип всього за 35 доларів? Всесвітньовідому «галочку» на кросівках розробила студентка, і замовник спочатку не був у захваті від цього лого. Та з часом дизайнерка отримала в знак подяки діамантову каблучку у вигляді логотипу і конверт з акціями компанії Nike. А от за мінімалістичне лого компанії Вritish Рetrol, яке складається з двох літер, замовники заплатили понад 211 мільйонів доларів!

У дизайні логотипів також існують свої тренди. Дизайнер повинен розумітися на основних тенденціях, мати художній смак та вміти правильно підбирати шрифти, кольори й відтінки. Та найголовніше – цьому можна навчитися!

Якщо ви мрієте стати дизайнером і хочете дізнатися більше про цю професію, запрошуємо на майстер-клас щодо розробки логотипів, який проведе Оксана Йориш – графічний дизайнер, ілюстратор, учасниця понад 10 міжнародних бієнале.

На майстер-класі Ви дізнаєтеся:

  •  хто такий дизайнер і якими є особливості професії
  •  як стати дизайнером, з чого почати
  •  історію створення логотипів світових брендів
  •  види логотипів, їхні особливості
  •  етапи створення логотипу та фірмового знаку
  •  як правильно комунікувати з замовником та отримувати технічне завдання
  •  особливості навчання в IT Step Academy

Також під час майстер-класу всі разом розберемо кейс: поетапне створення логотипа, починаючи від першого контакту з замовником до здачі лого в роботу.

Подія буде цікава усім учасникам від 15 до 55 років, які планують почати свій кар’єрний шлях у дизайні:

  • якщо ви вивчаєте дизайн, але вам бракує практики та знань
  • якщо хочете змінити професію, а дизайн – це саме те!

 

КОЛИ:19 березня о 18:30

ДЕ: в IT Step Academy за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а.

 

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації!

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація