Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Консультація щодо ІТ-школи для батьків учнів 5-9 класів

Безкоштовно

вул. Замарстинівська, 83а

Ви хочете, щоб ваша дитина навчалася у справді сучасній школі, де головне – не оцінки, а знання? Де іноземну мову дійсно вчать, аби вміти нею говорити, а не просто виконувати вправи зі словником. Де технологіям приділяють максимум уваги, бо за ними майбутнє. Де діти не бояться висловити власну думку. Тоді IT'S SCHOOL – саме для Вас!

 

IT'S SCHOOL – це загальноосвітня школа з 5 по 11 клас. Цьогоріч набираємо учнів у 5-9 класи (навчаємо до 11 класу включно). Навчання в ІТ-школі – повністю нового формату!

 

Це абсолютно новий продукт IT Step Academy. Уже з вересня ми почнемо навчання за новітніми стандартами освіти. А поки що запрошуємо усіх зацікавлених на консультацію 13 червня! Захід розпочнеться о 18:00. Ви познайомитися з директором школи, почуєте наші переваги та цінності, дізнаєтеся всі нюанси щодо навчання та оплати.

 

А поки що – головні особливості та переваги навчання:

 

Вивчення двох іноземних мов: англійська та іспанська. Групи ділимо не за віком чи класом, а за рівнем знання мови. Такий формат є більш ефективним та дієвим. Під час навчання діти отримають міжнародні сертифікати на знання мови.

 

Вивчення ІТ: програмування, дизайн, мережі, створення ігор, сайтів, розробка мобільних додатків – усе те, що лиш набуває актуальності та буде корисним незалежно від вибору професії. Підтвердження знань міжнародними сертифікатами від компаній Google, Microsoft.

 

Особистісний розвиток. Діти дізнаються, що таке soft skills:  психологія комунікації, ораторські навички, впевненість, емоційний інтелект,  критичне мислення.

 

Замість підручників – планшет. Кожна дитина отримає власний планшет, в якому будуть зібрані всі необхідні підручники та програмне забезпечення для ефективного та цікавого навчання.

 

Гейміфікація та система мотивації школярів. Ми залучаємо дітей в навчальний процес шляхом гри. Замість нудних завдань – цікаві квести. А за кожне досягнення – приємні бонуси.

 

Електронний щоденник – це платформа для розвитку, моніторингу успішності, комунікації з адміністрацією школи. Усі розклади проставлені наперед програмою. Замість того, аби заповнювати щоденник, дитина зможе зробити щось більш корисне: почитати книжку або подивитись мультик англійською мовою.

 

Домашнє завдання діти виконуватимуть в школі. Ми розуміємо, що вдома дитина має більше часу проводити з батьками, відпочивати та приділяти час власному хобі.

 

Підготовка до ЗНО без репетиторів в межах навчального процесу. Ми вважаємо, що шкільна програма має давати дітям знання, які дозволяють успішно скласти ЗНО без зайвих затрат часу та грошей.

 

Індивідуальний підхід: до ведення уроків ми залучаємо вчителів та тьюторів. Це дасть можливість більш якісно опрацювати та, найголовніше, ефективно засвоїти матеріал заняття.

 

Малокомплектні класи до 16 дітей: ми розуміємо, наскільки важлива якісна комунікація з кожним учнем, аби досягнути наших цілей, тому формуємо невеликі класи.

 

Секції, клуби та спільноти для розвитку. Ми даємо можливість розвиватися дітям поза основним навчальним процесом. Кожна дитина зможе обрати для себе клуб чи секцію за власними уподобаннями.

 

Під час консультації ви познайомитися з директором школи, почуєте наші переваги та цінності, дізнаєтеся всі нюанси щодо навчання та оплати. Ви зможете отримати відповіді на всі питання, які вас цікавлять.

 

Будь ласка, зареєструйтеся, аби забронювати собі місце для консультації.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація