Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

IT'S SCHOOL - презентація першої ІТ-школи Львова

Безкоштовно

вул. Замарстинівська, 83 а

Ви хочете, щоб ваша дитина навчалася у справді сучасній школі, де головне – не оцінки, а знання? Де іноземну мову дійсно вчать, аби вміти нею говорити, а не просто виконувати вправи зі словником. Де технологіям приділяють максимум уваги, бо за ними майбутнє. Де діти не бояться висловити власну думку. Тоді IT'S SCHOOL – саме для Вас!

У суботу, 22 червня, ми представимо першу ІТ-школу Львова. Це абсолютно новий продукт IT Step Academy. Уже з вересня ми почнемо навчання за новітніми стандартами освіти. А поки що запрошуємо усіх зацікавлених на презентацію закладу!

IT'S SCHOOL – це загальноосвітня школа з 5 по 11 клас. Цьогоріч набираємо учнів у 5-9 класи (навчаємо з 11 класом включно). Навчання в ІТ-школі – повністю нового формату.

Під час презентації ви:

  • познайомитися з директором школи
  • почуєте наші переваги та цінності
  • дізнаєтеся всі нюанси щодо навчання та оплати

 

Будь ласка, зареєструйтеся на подію, аби ми могли розмістити Вас з комфортом!

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація