Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

«Тут знайомишся з креативними людьми і отримуєш різносторонній досвід», – студентка про навчання в IT Step

Студентка напрямку «Комп’ютерна графіка та дизайн» Наталія Павлів скоро вже завершує навчання. Вона згадує, як два роки тому прийшла сюди старшокласницею з намірами навчитися фотографувати. А зараз вже робить перші кроки у web-дизайні і складає амбітні плани на майбутнє.

 

«Я обрала навчання в IT Step Academy після школи. По завершенню 9 класу хотіла йти вчитися суто у напрямку фотографії, бо я нею дуже захоплююся. Напередодні останнього дзвоника я побачила в Інтернеті рекламу навчання на графічному дизайні в IT Step. Я прибігла до мами в кімнату з рішенням: все, хочу туди на навчання!

 

Після останнього дзвоника в школі я пішла одразу на день відкритих дверей в IT Step Academy.  І от вже два роки я навчаюся академії. Звісно, у нас були заняття з фотографії. Але згодом мені почали подобатися й інші напрямки, особливо UX дизайн.  

 

Найважче мені пішло 3D-моделювання. А от найцікавішим став web-дизайн. Навчання варте того. Тут знайомишся з багатьма креативними людьми і отримуєш різносторонній досвід: починаючи з основ Photoshop і закінчуючи web-дизайном. Можна спробувати різні напрямки і знайти свій.  

 

Хоча раніше я працювала не за фахом – у кол-центрі, зараз я вже почала займатися реальними проектами у сфері дизайну. Наразі працюю над сайтом міського відділу культури свого містечка. Також паралельно працюю на фрілансі – розробляю банери, листівки, запрошення. У майбутньому, звісно, планую займатися дизайном. А фотографія лишається хобі.

 

Зараз лишилося підтягнути англійську, бо без цього в ІТ-сфері неможливо працювати, особливо за кордоном».

Замовити зворотній дзвінок
Набір в МКА!
Мала Комп’ютерна Академія дає знання для успішного майбутнього! Старт навчання 13 листопада
Підняття цін
Вже 1️⃣5️⃣ жовтня зростає вартість навчання

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація