Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Як сфера ІТ об’єднує людей інших професій

Якщо ви думаєте, що для того, аби працювати в ІТ, потрібний якийсь особливий момент, то ось вам надихаючі історії адміністраторів IT Step! Вони свого часу здобули інші професії, та любов до технологій привела їх у сферу ІТ.

 

Олег Паламар – займався бісероплетінням, мріяв по ветеринарію, а  потрапив в ІТ

 

                                            

«У наш час усе тримається на ІТ і майбутнє – за айтішниками. Тому у мене не було сумнівів, який фах обрати – думав про перспективу», – говорить Олег.

 

Зараз Олег працює адміністратором систем, донедавна – ще й викладав в IT Step заняття для дітей.  Та колись він займався бісероплетінням – хобі, яке потім переросло в роботу. Його прикраси купували клієнти з-за корону – Польщі, Італії.

 

Паралельно Олег мріяв стати ветеринарним лікарем. Навіть готувався вступити у відповідну академію. Та на той момент зупиняли ціни на навчання. Олег розповідає, що ІТ-академію побачив випадково під час прогулянки, навіть не мріючи про ІТ-професію, і вирішив зайти, дізнатися більше про навчання. Таким чином, звичайний інтерес переріс у перспективну професію.

 

«В адмініструванні постійно працюєш з новими серверами, налаштуваннями, вивчаєш усі нові впровадження. Це постійне вдосконалення, рух вперед, розвиток», – наголошує адміністратор.

 

Марта Бережняк – прийшла в ІТ з туристичної сфери

 

                                            

 

Ще кілька років тому Марта відправляла туристів у подорожі, а сьогодні вона закінчує навчання за напрямком «Мережі та кібербезпека» і працює в IT Step Academy. Роботи у неї не бракує, та у цьому адміністраторка бачить лише можливість вдосконалюватися.

 

«Перша моя освіта – за напрямком «туризм». Згодом я працювала у туристичній фірмі, та невдовзі зрозуміла, що це – не моє. Якщо робота тобі нецікава, тобі не хочеться там працювати. Тож почала шукати те, що мені цікаво. Я зрозуміла, що з самого дитинства любила комп’ютери, тому вирішила навчатися у напрямку ІТ і вступила до IT Step Academy», – розповідає Марта.

 

Те, що мережі – це ніби «нежіноча» справа, це абсолютний міф, упевнена дівчина.

 

«Спочатку ми вчили «залізо», і в принципі дівчатам це не надто цікаво – носити системники, паяти. Але далі починається віддалене адміністрування. Я можу, перебуваючи в своєму офісі, віддалено налаштовувати системи у будь-якому куточку світу. Щоб комунікувати з замовником і виконати свою роботу, мені не потрібно перебувати на місці. Це досить гнучка робота, до того ж завжди цікаві  завдання, постійний розвиток», – наголошує Марта.

 

До того ж, додає вона, завжди можна почати займатися DevOps, а це дуже прибуткова і перспективна справа.

 

Натан Петренко – від гідромеліорації до фахівця з кібербезпеки

 

                                            

Натан почав свій шлях в ІТ кілька років тому – після того, як вже здобув одну професію.

 

«Перша освіта у мене досить «весела» – техніка й обслуговування гідромеліоративних споруд. Я закінчив коледж за цим фахом. Але з дитинства я цікавився комп’ютерами. Років з 14 перевстановлював Windows, розбирався з вірусами. Мені це дійсно було цікаво», – зізнається Натан.

 

У IT Step Academy у нього вчився друг, який і розповів про навчання.

 

«Та вступні екзамени я спершу «завалив», тож потім довелося складати їх вдруге. Так фактично я почав свій шлях в IT Step. Зараз я закінчую навчання і вже здобуваю досвід системного адміністратора на практиці.  Чому я обрав саме напрям з кібербезпеки? Мені завжди подобалося розібратися в суті проблемі. Хоча і програмування було доволі цікавим для мене. А на цій роботі ніколи не вдасться нудьгувати», – додає Натан.

 

Зазначимо, що в ІТ Step Academy триває набір на навчання за напрямом «Мережі та кібербезпека». Більше про навчання можна дізнатися за посиланням.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація