Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Як рекламувати бізнес, щоб він приносив прибутки

Сьогодні SEOSMM у всіх на слуху, та не всі розуміють різницю. Без просування бізнесу в Інтернеті важко уявити сучасну компанію. Тому і попит на таких фахівців зростає. Викладач IT Step Academy, Chief technology officer (CTO) компанії Leona Михайло Вотусь пояснює, як працює реклама в Інтернеті, та як зробити її максимально ефективною.

Основні поняття і як це працює

SЕО – це інструмент інтернет-маркетингу, який дозволяє залучати найбільш лояльну аудиторію. Люди, які знаходять ваші оголошення в Інтернеті, найчастіше і купують потім ваш товар. Саме тому SEO таке популярне.

РРС (pay per click) – реклама за клік. І тут є момент з конкурентами. Адже вони можуть запускати ботів, які переходять за посиланнями і «склікують» ваші гроші. Ви ж, натомість, можете нічого не отримати. Водночас така реклама – це найкращий старт для вашого бізнесу, бо це не потребує великих інвестицій. Ви бачите статистику, скільки ви витратили на рекламу, скільки людей перейшли на ваш сайт, скільки продажів отримали. Усе прозоро.

Соціальні мережі – ми проводимо там доволі багато часу і отримуємо багато інформації. Тому це теж ефективне джерело для реклами. Насамперед, ми можемо представити компанію у соцмережах. Адже якщо у нас немає в соціальних мережах – про нас можуть взагалі не дізнатися. До того ж, реклама у Facebook удвічі дешевша, аніж контекстна реклама. Крім того, рекламуючись у Facebook, ми можемо створити таргетинг на аудиторію. Тобто, якщо ви продаєте вікна і двері, то вашою цільовою аудиторією будуть забудовники; люди, які купили квартири; ті, хто цікавиться орендою або купівлею житла. Facebook та Instagram дуже добре це розуміють. Тож ви можете отримати цілком релевантне оголошення.

SMM – це побудова та ведення соціальних сторінок у соцмережах для комунікації з вашою цільовою аудиторією. Тут важливо не публікувати все підряд. Краще постити мало, але потрібні речі.  Це може підвищити лояльність до бренду. Але SMM може і зіпсувати таку лояльність. Великі компанії захоплювали український ринок гнучкими цінами, хорошим сервісом і презентацією цього сервісу в Інтернеті.

Що ж обрати для залучення трафіку?

Інтернет-маркетинг підходить місцевим компаніям (неважливо, чи це фірма-забудовник, чи стоматологічна клініка), HoReCa (готелі, ресторани, кафе), В2В («бізнес для бізнесу» – ті, хто працюють не для конкретного клієнта, а для іншого бізнесу). Це все стосується офлайн-бізнесу. Є також бізнес в онлайні. Це – інтернет-магазини, сервіси з бронювання житла, оренди автомобілів тощо.

Якщо ви лише починаєте свою справу, краще одразу користуватися декількома каналами для залучення трафіку – доки не дізнаєтеся, який буде найефективнішим. SEO підходить для бізнесу, який вже розвинувся. Якщо ви сьогодні відкриєте інтернет-магазин і очікуєте великих прибутків вже завтра, то так не буває. SEO – це довго і дорого. Гроші витрачаються, перш за все, на розробку хорошого сайту, адаптованого і під смартфони. Тобто якщо сайт не відповідає потребам людей, ростуть показники відмов. Їх бачать роботи Google. Наприклад, на сайт зайшли 100 людей і 95 з них вийшли з сайту у перші п’ять секунд. Тобто, у рейтингу ви падаєте дуже далеко вниз. Тому компанії і витрачають великі гроші на SEO.

Якщо ви лише починаєте бізнес, продажі потрібні вже, то краще скористатися РРС та SMM. Але якщо сайт у вас поганий, то навіть платна реклама – також не вихід із ситуації.

Реклама у Facebook – це завжди візуально. Тому тут використовують і картинки, і відео. Рекламуючись у соцмережах, можна продавати навіть без власного сайту. Часто продажі в Instagram набагато ефективніші, ніж через сайт.

Замовити зворотній дзвінок
Набір в МКА!
Мала Комп’ютерна Академія дає знання для успішного майбутнього! Старт навчання 13 листопада
Підняття цін
Вже 1️⃣5️⃣ жовтня зростає вартість навчання

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація