Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Я впевнений: дизайнер живе в кожному з нас

Про мотивацію, зміни у житті та навчання в Академії

 

Дмитру – 37 років. Зараз він ще навчається на напрямі «Компютерна графіка та дизайн», але вміло поєднавши навчання та роботу, Дмитро спільно з одногрупниками створив власну дизайн-студію!  Про це, мотивацію, зміни у житті та навчання в Академії ми поспілкувались з Дмитром.

 

Дмитре, розкажи як ти потрапив в  Академію і чим займався до цього?

 

Тут краще почати відповідати з кінця! Мій шлях до Академії тривав не один рік. Вже 10 років я працюю керівником західного відділення однієї Київської компанії. За цей час бізнес виріс, але  став не стабільним та перестав викликати впевненість у «завтрашньому дні». Результатом цього стала моя зацікавленість сферою IT, адже я не знаю більш перспективнішої та цікавої сфери для розвитку та роботи.

В процесі пошуку інформації про сфери та напрямки ІТ, я дізнався про презентацію напрямків навчання в Академії. На той момент я схилявся до програмування, і хотів почути спеціалістів галузі і задати їм декілька питань. Проте презентація керівника напряму дизайну Оксани Йориш перекреслила всі мої плани на програмування, і не лишила більше варіантів для роздумів – мені в дизайн.

 

Чому ти вирішив обрати саме дизайн?

 

За останні роки аномального навантаження, я вже і забув,  що мені завжди подобалось щось створювати і пробувати свої сили в різних напрямках мистецтва. Досі не можу точно відповісти, чому не розглядав  дизайн як сферу IT. Одразу після виступу Оксани я вийшов з зали, адже я почув все що мені було необхідно. Якщо я не помиляюсь, це була п’ятниця, а нова група дизайну мала розпочати навчання з понеділка (через три дні).

Я сів в машину, і завмер за кермом в ступорі – я був не готовий, було багато не закритих питань та справ, щоб зараз занурюватись з головою в навчання. Але все відбувалось настільки швидко, що здавалось, що це сама доля підштовхує мене на цей крок.

Рішення було прийняте і лишалось тільки визначитись де і як я буду отримувати нову професію.

 

Чому ти зупинився саме на Академії?

 

У Львові є безліч курсів та навчальних закладів які вчать різним напрямкам дизайну в ІТ, але жоден з них не дає настільки поглибленого навчання як курс Академії. Я розумів, якщо я хочу надалі розвиватись в цьому напрямку, мені потрібне максимум знань.  А в курсі Академії були і історія мистецтв, і малювання, і фотографія, і верстка, і типографія.

Не знайшовши навіть приблизних конкурентів курсу IT STEP, я повернувся в Академію, пройшов  тест, заповнив якісь папери і вже через 2 дні їхав на свої треті перші пари. Мені було 35 років.

 

Чим тобі подобається навчатись тут?   

 

В першу чергу це безліч цікавих нових знайомств. Величезна кількість безкоштовних семінарів, доповідей, майстер-класів, знижок, конкурсів та воркшопів.  Світла та позитивна атмосфера в Академії змінила моє ставлення до навчання. Море позитиву від організованих для студентів, активностей: як навчальних, так і розважальних.

 

Розкажи про свої досягнення зараз?

 

Свою кар’єру дизайнера я розпочав в той день коли вперше пішов на пари в академію. Чого досягнув особисто? Основне моє досягнення це те, що я змінився зсередини. Не зважаючи на всі труднощі, я повірив в себе, в свої можливості.  Я, в свою чергу, хочу подякувати всім хто підтримував мене.

Найціннішим здобутком навчання в Академії стали двоє чудових людей, з якими мені пощастило вчитись разом і які підтримали мою ініціативу створити власну партнерську дизайн студію. Користуючись моментом хочу подякувати своїм партнерам, які і надихнули мене. Дякую Оресту Гальчаку та Анні Бурі за віру в мене, в нас, за розуміння, підтримку та за те, що вони стали світлою та теплою частиною мого професійного та особистого життя.

З моменту прийняття рішення про партнерство нами було виконано безліч різноманітних робіт для різних галузей та напрямків підприємництва до бізнесу. Це і розробка концепцій, створення логотипів та айдентики для нових торгових марок та інтернет магазинів, безліч рекламних та інформаційних постерів, флаєрів, візиток, карточок клієнта тощо.

Налагоджені довготривалі партнерські стосунки з декількома фірмами, компаніями та приватними підприємцями України та навіть з Європи. На зарубіжний ринок плануємо виходити в міру  розвантаження процесів навчання, адже це потребує максимальної відповідальності, професійності та багато часу.

Наприкінці хотілося б додати: я впевнений, дизайнер живе в кожному з нас. В комусь більше, в комусь менше, але в кожному. Якщо ви повірите в це, повірите в себе – вас вже ніщо не зможе зупинити.

Замовити зворотній дзвінок
Набір в МКА!
Мала Комп’ютерна Академія дає знання для успішного майбутнього! Старт навчання 13 листопада
Підняття цін
Вже 1️⃣5️⃣ жовтня зростає вартість навчання

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація